Doğanlar Evden Eve Nakliyat, Merkezi Mersin’de olan, şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık, parça eşya nakliyesi, asansörlü taşıma, ofis, iş yeri gibi kişisel ve kurumsal bir çok alanda hizmet verebilecek donanıma sahip olan firmadır.

Evden eve taşıma işlemini yapacak olan ekibimiz, üst seviyede uzman kişiler seçilerek belirlenmiştir. Aynı ekibimizle hem şehir içi hem de şehirler arası taşımacılık hizmetimizi sürdürmekteyiz. Taşınma gününden önce yaptığımız keşif çalışması ile eşyaların yoğunluğuna bakar ve günlük çalışma programımızı buna göre belirleriz. Bu aşamadan sonra müşterimize fiyat teklifimizi de sunabiliriz. Mersin evden eve nakliyat firması olarak uygun fiyat, garantili nakliye politikasını gözeterek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hiçbir zaman verdiğimiz bütçelerin üstünde bir fiyat talep etmeyiz. Eski adresinizden alınan eşyalarınız sigortalı olarak yeni adresinize taşınır. Her an müşterilerin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için göreve hazır olan arkadaşlarımız müşteri memnuniyeti hedeflerinizi en üst seviyelerde karşılayabilmek için güler yüzlü hizmetler verirler.

Mersin nakliyat firmaları içerisinde bu sektörün en başarılı ve tercih edilen firması seçilebilmek için kurumsal olarak sürdürdüğümüz çalışmalarımızı zamana paralel olarak yenilemekteyiz. Teknoloji ve gelişmelere ayak uyduruyoruz. Doğanlar Nakliyat, evden eve nakliyeden iş yeri taşımacılığına kadar ve gerektiğinde de asansörlü taşıma sistemimizle nakliyenin farklı alanlarında ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanıma sahiptir.

Sitemizde buluna numaralarımızdan bize haftanın her günü dilediğiniz vakit ulaşabilirsiniz. Dilerseniz arayabilir, dilerseniz sms atabilir, dilerseniz de whatsapp destek hattı ile yardım alabilirsiniz. Bütün ulaşım kanalları sitemizde mevcuttur.

Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz