Mersin doğanlar nakliyat, ev taşımacılığı konusunda uzman kadrosu ile şehir içi ve şehirler arası tüm nakliyat işlerinizde hem ekonomik hem de kaliteli taşıma işlemi gerçekleştirmektedir. Evden ev nakliye sektöründe kaliteli hizmetler verebilmek için kurulmuş olan  nakliye firmamız, taşımacılık altyapısını sürekli yenileyerek müşteri memnuniyetine önem gösterir.

Sektörün getirdiği deneyim ve güveni iş yapış şeklinde barındıran şirketimiz Türkiye’nin önde gelen taşıma firmaları arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz kolay, hızlı ve düzenli bir şekilde yeni adreslerine taşırken gün boyu yanlarında olarak taleplerini en üst seviyede karşılamaya çalışırız. Karşılıklı güvene dayalı olan müşteri ve firma ilişkilerimiz verdiğimiz sözleri tutarak sonlandırılır.

Taşınma gününden önce yaptığımız keşif çalışması ile eşyaların yoğunluğuna bakar ve günlük çalışma programımızı buna göre belirleriz. Bu aşamadan sonra müşterimize fiyat teklifimizi de sunabiliriz. Mersin  firması olarak uygun fiyat, garantili nakliye politikasını gözeterek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hiçbir zaman verdiğimiz bütçelerin üstünde bir fiyat talep etmeyiz. Eski adresinizden alınan eşyalarınız sigortalı olarak yeni adresinize taşınır. Her an müşterilerin ihtiyaçlarını ve taleplerini karşılamak için göreve hazır olan arkadaşlarımız müşteri memnuniyeti hedeflerinizi en üst seviyelerde karşılayabilmek için güler yüzlü hizmetler verirler.

Mersin Doğanlar Nakliyat hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçin.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir